KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956339
nr 1395 6339
Karl Johan Lilliesköld
(f. 1954), Sverige
Oljemålning, "Those little pink pyramids", Galleri Bennetter. Signerad. Olja på duk, 20x20 cm, oramad
Karl Johan Lilliesköld, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:18:57
Karl Johan Lilliesköld
Läs mer om Karl Johan Lilliesköld